Канев, Черкасская область, Украина

€460,00

Проверить наличие тура

Available
Not Available
Selected
Tour type: Specific Date
tour_min_people: 1
Maximum number of people: 50
Location: Украина, Черкасская область, Канев
Departure date:
Return date:
Adults:
Children:

Опис екскурсії

Екскурсія Канів-Козацький.

Місто Канів розташоване на високому правому березі ріки Дніпро. Відстань до Києва 120 км. Є кілька гіпотез про походження назви міста: татарське походження «місце крові» та «ханський перевіз», інша версія у перекладі з тюркської «дім хана», грецька версія – місто очерету. Перша письмова згадка про Канів датується 1074 роком в «Печерському патерику», а також у 1144 році при заснуванні князем Всеволодовичем Ольговичем церкви святого Юрія (Успенський собор).

В ході оглядової екскурсії розглянемо наступні питання:

Що до встановлення Української нації завдяки звичаям, світогляду та віруванням, мовному чиннику – мові як коду нації, сакральне значення державних символів України.
Про історію козацтва, та поховання гетьманів України в Каневі.
Про розкопки, знайденого міста Родень, всесвітньо відомим археологом, мистецтвознавцем Миколою Федотовичем Біляшівським.
Дана інформація спирається на археологічні дослідження Канівського регіону.

Програма екскурсії

08:30 – Виїзд до Канева.
Автошлях проходить дуже красивою дорогою, вздовж Дніпра через Трипілля, Ха́леп’ю, а також село Витачів, на місці якого знайдено численні поселення I тисячоліття до н. е., тут найяскравіші краєвиди Дніпра, а також місця сили. Далі ідемо через кілька сіл до м. Ржищів. Де робимо зупинку, щоб з високого берега помилуватися великим розливом Дніпра, побачити на острові затоплену церкву.

Слідом проїжджаємо село Балико-Щученка. Раніше тут знаходилась місто-фортеця Чучин, яке належало до системи Дніпровської оборонної лінії, що захищала південні відступи до Києва від кочівників. Фортецю було дощенту спалено татарами на початку XIII ст. У 1996 році тут був споруджений меморіальний комплекс та Національний музей «Букринський плацдарм», на честь подвигу радянських військ під час форсування Дніпра й створення Букринського плацдарму.

11:30 – Приїзд у м. Канів.
Екскурсія починається з історичної частини м. Канів – Успенського собору, заснованого у 1144 році князем Всеволодом Ольговичем. Звідси відкривається чудова панорама Канівської ГЄС. Почуємо інформацію про її будівництво. За бажанням, відвідаємо найцікавіший в цьому регіоні – Канівський музей народного декоративного мистецтва.

13:30 – Шевченківський національний заповідник: Відвідування музею Тараса Григоровича Шевченка (факультативно).

15:30 – Виїзд на обід – 20 км від Канева, до мальовничого маєтку. Де на Вас чекають перші та другі страви в казанах, козацький куліш, дегустація українського вина з Білозірського винного заводу (для дорослих) і звичайно

Вас зустріне гостинний господар. Далі буде запропонована така цікава програма: будемо молоти зерно, місити та катати тісто, пекти на відкритому вогні хліб, а мед чекає на столі;- будемо стріляти з луків, арбалета, метати козацького списа, навчимось користуватись батогом.

17:30 – Виїзд до Києва.

Додаткова інформація

Для організованих груп, екскурсії проводимо в зручні для вас дати.

Тривалість – 1 день.

Вартість 460 грн / чол.

Вартість для групи 30 + 2 – 460 грн / чол.

Вартість для групи 50 + 3 чоловік – 390 грн / чол.

Проїзд згідно з програмою

Екскурсійна програма

Супровід фірми

Страховка

Вхідні білети

Особисті витрати

Обід і програма в маєтку (150 грн)

Київ – Трипілля – Витачів -Балико-Щученко – Ржищів – Канів – Київ.

Комфортабельні екскурсійні автобуси.

There is no review

Write a review