Уточнюйте

Проверить наличие тура

Доступный
Недоступен
Выбранный
Тип тура: Под Заказ
Продолжительность:
tour_min_people: 1
Макс. кол-во человек: Неограниченное
Розташування: Украина, Львовская область, Львов
Дата отправления:
Return date:
Взрослых:
Детей:
Младенец:

Тур вихідного дня в місті Лева

Тур вихідного дня

Тривалість: 2 дні/1 ніч

Програма тура:

1-й день

Прибуття до Львова, трансфер в готель. Розміщення в готелі. При наявності вільного номера, поселення зранку, при його відсутності – з 14.00.

Оглядова автобусна екскурсія по Львову.

Починаєм екскурсію з Собору святого Юра. Це величний комплекс XVIII в. у стилі бароко, найстаріші львівські університети– Львівська політехніка, Університет ім. И. Франка, Органний зал, оборонні укріплення, Порохова Башта, Успенська церква, Королівський Арсенал, Домініканський Костел, а також знаменитий Високий замок (оглядовий майданчик, з якого відкривається прекрасна панорама міста Лева).

За бажанням – обід (пропонуємо в кафе в центрі міста).

Пішохідна екскурсія по старовинній центральній частині міста, яку внесли до списку світової спадщини   ЮНЕСКО:

Прекрасна Площа Ринок, підземні зали аптеки-музею з тисячами старовинних експонатів та алхімічною лабораторією, Вірменська церква, єврейський квартал, Латинський собор, каплиці Боімов та Кампіанів, Бернардинський и Домініканський собори, костел Єзуїтів святого Петра та Павла, пам’ятник А. Міцкевичу, Т. Шевченко, Театр Опери та Балету.

Відвідання кафе «Будинок легенд», з останнього поверху якого можна побачити панораму міста. Зайшовши через димохід кав’ярні, можна побачити повітряне авто моделі «Емір 1973 року».

Тривалість екскурсії – 3 години

Факультативно пропонуємо:

Підйом на оглядовий майданчик міської Ратуші – башти міської мерії, звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вулиць. Ви почуєте дзвін головного годинника Львова – серця міста.

Нічна варта Львова.  Якщо вночі Ви не можете заснути, подивіться у вікно – та побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь, це – помічники бургомістра … Вони просто охороняють Ваш сон … Раптові зустрічі, жахливі легенди, привиди, тайні обряди, загадкові вулиці і темні куточки – все це чекає на Вас під час нічної подорожі Львовом!

Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюсселя або пані Зосі – приєднуйтесь! За якісну працю Вас посвятять в робітники Нічної варти Львова.

Тривалість – 2 години.

Раптові зустрічі, жахливі легенди, привиди, тайні обряди, загадкові вулиці, файєр-шоу на фоні львівських будинків.

 У вартість включено:

  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсія по городу;
  • вхідний білет в об’єкти на маршруті;
  • тематичний сувенір.

2 день

Сніданок. Звільнення номерів до 12.00. Речі можна залишити в камері схову готелю та вокзалу.

Виїзд на екскурсію.

Автобусна екскурсія в Шевченківському гаю (Музей народної архітектури та побуту). На території  Шевченківського гаю  знаходяться більше 120 пам’ятників архітектури із західних областей України, із них 6 – церкви. Найстарший експонат – селянський будинок 1749. Є також кузня, школа, лісопилка, водяний та вітряний млини.

Личаківське кладовище – одно із найстаріших в Європі, засновано в 1786 году. Це справжній музей-некрополь, де на площі 40 гектарів нараховується більше 3000 надгробників з каменю, більшість із яких є історико-культурними визначними пам’ятками. В захороненнях Личаківського кладовища відтворена історія Галичини, яку творили представники  української, польської, австрійської, російської, вірменської та інших національностей. Перший в Україні Музей пивоваріння, площа якого більше 500 м. кв. знаходиться в будівлі XIX ст. Музей запрошує Вас здійснити мандрівку в історію виготовлення та споживання пива не тільки в нашій країні, але й в усьому світі, починаючи з давніх часів до сьогодення.

Тривалість – 4 години (автобусна екскурсія).

Вільний час.

Самостійний виїзд на вокзал або можливий заказ трансферу.

Вартість тура для групи осіб:

Готель 15 осіб. + 1 керівник безкоштовно
«Екотель» 15-20 хвилин від центру міста.

(номери на 4-х осіб, зручності на поверсі)

450
«Волтер3*» 15-20 хвилин їзди від центру міста.

(номери на 3-х осіб, зручності в номері)

550

У вартість тура входить:

  • трансфер вокзал – готель;
  • екскурсійне обслуговування по маршруту;
  • обслуговування автобусом / мікроавтобусом в перший (3 години) та другий день (4 години);
  • 1 ніч в  готелі;
  •  сніданок на другий день.

Додатково оплачується:

  • обіди;

вхідні квитки в музеї Львова.

Пока нет отзывов

Написать отзыв